Sani/Ikos Group

Μια συλλογή από ασυναγώνιστα πολυτελή παραθαλάσσια θέρετρα, που βρίσκονται στις πιο εντυπωσιακές ακτές της Μεσογείου. Προσφέροντας υψηλή γαστρονομία, ατελείωτες δραστηριότητες και αξέχαστες εμπειρίες.

Κηπουρός

Τμήμα

Κήποι

Τοποθεσία

Κως

Κέρκυρα

Χαλκιδική

Σύμβαση

Εποχική

Εσύ, ποιος θα ήθελες να γίνεις;

Είσαι ο Μελλοντικός μας Ηγέτης; Πιστεύεις ότι έχεις προοπτικές; Αναζητάς κάτι παραπάνω από «μία ακόμα δουλειά», αλλά να ανήκεις σε μία μεγάλη οικογένεια με σκοπό;

Στον Όμιλο Sani/Ikos παίρνουμε την έννοια της Φιλοξενίας πολύ σοβαρά. Καθώς μεγαλώνουμε, με νέα ανοίγματα ξενοδοχείων σχεδόν ετησίως, ο σκοπός μας παραμένει ίδιος, να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας Μαγικές στιγμές, ως τα Κορυφαία Παγκοσμίως Family & Beach ResortTM.

Καθήκοντα

Φύτευση, πότισμα και περιποίηση ανθοφόρων και λοιπών φυτών

Κλάδεμα δέντρων και θάμνων, κούρεμα και πότισμα γκαζόν

Χρήση γεωργικών εργαλείων, μηχανημάτων και λιπασμάτων

Διατήρηση του χώρου εργασίας και του χώρου αποθήκης τακτοποιημένου και καθαρού

Απομάκρυνση απορριμμάτων

Αναφορά βλαβών και φθορών σε κήπους, εργαλεία και μηχανήματα στον προϊστάμενο

Προσόντα

Εργασιακή εμπειρία ως κηπουρός, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον / φυτώριο ή εταιρία συντήρησης κήπων

Καλή φυσική κατάσταση

Δίπλωμα οδήγησης Β’ ή Γ’ κατηγορίας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Τι προσφέρουμε

Ομάδα

Να γίνετε μέλος ενός οργανισμού που νοιάζεται για τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινότητες

Ανάπτυξη

Να έχετε περιθώρια ανάπτυξης και εξέλιξης μέσω πολυάριθμων ευκαιριών μάθησης, επαγγελματικής ανάπτυξης και επαγγελματικής ανέλιξης.

Φροντίδα

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος της ομάδας μας!